Prodenta3D įdiegta galvanizacijos laboratorija

Prodenta3D įdiegta galvanizacijos laboratorija

Prodenta3D įdiegta galvanizacijos laboratorija

Galvanizacijos laboratorija  įdiegta 2019 m. gruodžio 11 dieną. Prodenta 3D komanda džiaugiasi, jog tai yra pirmoji  ir kol kas vienintelė įrengta tokio tipo laboratorija Baltijos šalyse.

Tam, kad įkurtume šią galvanizacijos laboratoriją, bendradarbiavome su tarptautinėmis ir visame pasaulyje garsiomis įmonėmis: ElpoChem,  Walter Lemmen.

Galvanizacijos laboratorija

Galvanizacijos laboratorija

Galvanizacijos laboratorija naudos šį įrenginį atlikti anodavimo (spalvos keitimo) procesus medicininio titano detalėms. Taip pat bus galima atlikti elektropoliravimą titano bei kobalto-chromo konstrukcijoms.

Galvanizacijos laboratorija - darbai

Galvanizacijos laboratorija – darbai

Kitos naujienos
Prodenta3D organizuoja nuotolinius kursus „Viso dantų lanko atstatymas naudojant implantų atramines sijas“

Prodenta3D technologinis centras kviečia į nuotolinius kursus „Viso dantų lanko atstatymas naudojant implantų atramines sijas“. Kursas registruotas SAM ir išduodamas 4 valandų sertifikatas!

Prodenta 3D teoriniai kursai

Prodenta 3D teoriniai  kursai 2020 Spalio 23d Prodenta3D technologinis centras kviečia į teorinius 4 valandų kursus kartu su skaitmeninės dantų tehchnogijos profesionalu Mantu Auškeliu. Tema: Viso dantų lanko atstatymas naudojant...

„Medbaltica 2020“ paroda

„Medbaltica 2020“ paroda 2020.09. 17-18 dienomis Prodenta 3D įmonė, kartu su Dantų technologijos profesionalu Mantu Auškeliu dalyvavo tarptautinėje Baltijos šalių medicinos parodoje “Medbaltica 2020”.  Prodenta 3D įmonė šioje parodoje...

Top
Prodenta3d