Prodenta3D įdiegta galvanizacijos laboratorija

Prodenta3D įdiegta galvanizacijos laboratorija

Prodenta3D įdiegta galvanizacijos laboratorija

Galvanizacijos laboratorija  įdiegta 2019 m. gruodžio 11 dieną. Prodenta 3D komanda džiaugiasi, jog tai yra pirmoji  ir kol kas vienintelė įrengta tokio tipo laboratorija Baltijos šalyse.

Tam, kad įkurtume šią galvanizacijos laboratoriją, bendradarbiavome su tarptautinėmis ir visame pasaulyje garsiomis įmonėmis: ElpoChem,  Walter Lemmen.

Galvanizacijos laboratorija

Galvanizacijos laboratorija

Galvanizacijos laboratorija naudos šį įrenginį atlikti anodavimo (spalvos keitimo) procesus medicininio titano detalėms. Taip pat bus galima atlikti elektropoliravimą titano bei kobalto-chromo konstrukcijoms.

Galvanizacijos laboratorija - darbai

Galvanizacijos laboratorija – darbai

Kitos naujienos
Prodenta3D atstovai dalyvavo tarptautinėje Skandinavijos šalių parodoje “Nordental 2019”

2019 m. spalio 30 dieną Prodenta3D atstovai dalyvavo tarptautinėje Skandinavijos šalių parodoje “Nordental 2019”. Įmonės darbuotojai susipažino su naujausiomis odontologijos technologijomis. Taip pat pristatė metalo 3D spausdinimą. Mūsų atstovai...

Metalo frezavimas- Hyperdent programinė įranga

Metalo frezavimas su HYPERDENT programine įranga.Frezavimo strategijų mokymai Prodenta 3d darbuotojams buvo vedami 2019 m. lapkričio 28 dieną. Kursų metu darbuotojai buvo mokomi gaminti įvairias protezuojamas konstrukcijas, naudojant HYPERDENT...

Top
Prodenta3d