Prodenta 3D technologinis centras Marijampolėje

Prodenta 3D technologinis centras Marijampolėje


Prodenta 3D technologinis centras Marijampolėje – įmonės įkūrimo istorija:

Prodenta 

„Prodenta“– odontologijos paslaugas teikianti kompanija, savo veiklą pradėjusi jau 1997 metais. Įmonėje dirba 45 darbuotojai. Tai viena inovatyviausių odontologijos klinikų ir dantų laboratorijų visoje Lietuvoje, teikianti kokybiškas ir modernias odontologines paslaugas.

Prodenta yra ir dantų laboratorija, kur gaminami įvairių rūšių išimami ir neišimami ant implantų tvirtinami dantų protezai. Laboratorijoje naudojama naujausia technika leidžia paslaugas atlikti profesionaliai, kokybiškai, išpildant sudėtingiausius klientų pageidavimus, o dirbanti komanda, gali pasiūlyti novatoriškus sprendimus dantų protezavimo srityje.

Prodenta 3D 

Prodenta norėjo tobulėti ir plėsti savo veiklą, todėl buvo įkurtas Prodenta 3D technologinis centras (kaip pateikti užsakymus rasite čia: metalo 3D spausdinimas).  Įmonė naudoja industrinę įrangą, skirtą gaminti individualias protezuojamas konstrukcijas dantų laboratorijoms. Šis technologinis centras yra vienintelis Baltijos šalyse turintis dvejus „Sisma“ 3D metalo spausdinimo įrenginius, kuriuos pritaikė dantų rinkai. Taip pat įmonė turi industrinę frezavimo sistemą „Mikron HSM 200U LP“, kuri pagaminta Šveicarijoje bei išsiskiria ypatingu frezavimo greičiu ir tikslumu.

Top
Prodenta3d