Apie įmonę Prodenta 3D

Apie įmonę Prodenta 3D


Prodenta Odontologijos klinika ir dantų laboratorija

„Prodenta“- odontologijos paslaugas teikianti kompanija, savo veiklą pradėjusi jau 1997 metais. Įmonėje dirba 45 darbuotojai. Tai viena inovatyviausių odontologijos klinikų visoje Lietuvoje, teikianti kokybiškas ir modernias odontologines paslaugas.

Prodenta yra ir dantų laboratorija, kur gaminami įvairių rūšių išimami ir neišimami ant implantų tvirtinami dantų protezai. Laboratorijoje naudojama naujausia technika leidžia paslaugas atlikti profesionaliai, kokybiškai, išpildant sudėtingiausius klientų pageidavimus, o dirbanti komanda, gali pasiūlyti novatoriškus sprendimus dantų protezavimo srityje.

Prodenta 3D Technologinis centras

Norėdami tobulėti ir plėsti savo veiklą, įkūrėme technologinį centrą, pavadintą Prodenta3D (kaip pateikti užsakymus rasite čia).  Įmonė naudoja industrinę įrangą, skirtą gaminti individualias protezuojamas konstrukcijas dantų laboratorijoms. Šis technologinis centras yra vienintelis Baltijos šalyse turintis dvejus „Sisma“ 3D metalo spausdinimo įrenginius, kuriuos pritaikė dantų rinkai. Taip pat įmonė turi industrinę frezavimo sistemą „Mikron HSM 200U LP“, kuri pagaminta Šveicarijoje bei išsiskiria ypatingu frezavimo greičiu ir tikslumu.

Top
Prodenta3d