„Medbaltica 2020“ paroda

„Medbaltica 2020“ paroda

„Medbaltica 2020“ paroda

„Medbaltica 2020“ paroda

2020.09. 17-18 dienomis Prodenta 3D įmonė, kartu su Dantų technologijos profesionalu Mantu Auškeliu dalyvavo tarptautinėje Baltijos šalių medicinos parodoje “Medbaltica 2020”.  Prodenta 3D įmonė šioje parodoje dalyvauja jau 2 metus iš eilės. Būtent šį kartą, įmonė pristatė ne tik 3D metalo spausdinimo technologijas, bet ir neseniai išvystytą metalo frezavimo inovaciją. Jo dėka – Prodenta 3D gali pagaminti tiesiogines konstrukcijas ant implantų.

„Medbaltica 2020“ parodos atstovai

„Medbaltica 2020“ parodos atstovai

 

„Medbaltica 2020“ parodoje dalyvavo įvairios Baltijos šalių įmonės, atstovaujančios medicinos ir odontologijos prekes.  Dalis jų – ir mūsų esami tarptautiniai klientai, su kuriais Prodenta 3D darbuotojai galėjo tiesiogiai aptarti buvusius bei ateities numatytus metalo 3D ir frezavimo darbus.

Taip pat,  parodoje “ Medbaltica 2020“ Prodenta 3D sutiko ir  daug naujų, modernių dantų technologijos laboratorijų, kurios yra pasiruošusios bendradarbiauti su mumis. Prodenta 3D darbuotojams teko  ir asmeniškai susipažinti su  MK Lab bendrasavininkais: Janis Miglinieks ir Janis Kalninš. Be to, darbuotojai turėjo  galimybę po parodos atvykti į šią laboratoriją bei įsitikinti, kad Latvijos dantų technologijos rinka stipriai skaitmenizuojasi.

Esame dėkingi Medbaltica parodos organizatoriams, kurie šiuo, sudėtingu  COVID – 19 metu, sugebėjo suorganizuoti šį renginį. Dėkojame visiems, kurie atvyko susipažinti ar bendrauti su mūsų Prodenta 3D įmone. Dėkojame Dantų technologijos profesionalui Mantui Auškeliui, kuris su mumis vyko į šią parodą.

„Medbaltica 2020“ paroda

„Medbaltica 2020“ paroda

Kitos naujienos
Prodenta3D organizuoja nuotolinius kursus „Viso dantų lanko atstatymas naudojant implantų atramines sijas“

Prodenta3D technologinis centras kviečia į nuotolinius kursus „Viso dantų lanko atstatymas naudojant implantų atramines sijas“. Kursas registruotas SAM ir išduodamas 4 valandų sertifikatas!

Prodenta 3D teoriniai kursai

Prodenta 3D teoriniai  kursai 2020 Spalio 23d Prodenta3D technologinis centras kviečia į teorinius 4 valandų kursus kartu su skaitmeninės dantų tehchnogijos profesionalu Mantu Auškeliu. Tema: Viso dantų lanko atstatymas naudojant...

Prodenta3D įdiegta galvanizacijos laboratorija

Galvanizacijos laboratorija  įdiegta 2019 m. gruodžio 11 dieną. Prodenta 3D komanda džiaugiasi, jog tai yra pirmoji  ir kol kas vienintelė įrengta tokio tipo laboratorija Baltijos šalyse. Tam, kad įkurtume...

Top
Prodenta3d