Apie įmonę

Apie įmonę


UAB „Prodenta“- odontologijos paslaugas teikianti įmonė, savo veiklą pradėjusi jau 1997 metais. Įmonėje dirba 45 darbuotojai. Tai viena inovatyviausių odontologijos klinikų visoje Lietuvoje, teikianti kokybiškas ir modernias odontologines paslaugas.

Antroji įmonės veikla yra dantų laboratorija, kur gaminami įvairių rūšių išimami ir neišimami ant implantų tvirtinami dantų protezai. Laboratorijoje naudojama naujausia technika leidžia paslaugas atlikti profesionaliai, kokybiškai, išpildant sudėtingiausius klientų pageidavimus, o dirbanti komanda, gali pasiūlyti novatoriškus sprendimus dantų protezavimo srityje.

Odontologijos klinika ir dantų laboratorija

Galiausiai įmonė turi Technologinį centrą, pavadintą Prodenta3D, kuri naudoja industrinę įrangą, skirtą gaminti individualias protezuojamas konstrukcijas dantų laboratorijoms. Įmonė yra vienintelė Baltijos šalyse turinti dvejus „Sisma“ 3D metalo spausdinimo įrenginius, kuriuos pritaikė dantų rinkai. Taip pat įmonė turi industrinę frezavimo sistemą „Mikron HSM 200U LP“, kuri pagaminta Šveicarijoje bei išsiskiria ypatingu frezavimo greičiu ir tikslumu.

Top
Prodenta3d